חלונית פייסבוק חלונית טויטר חלונית יוטיוב  02-5333585
 
       
 
חלונית - טכנולוגיה בחלונות
דף הבית > שאלות נפוצות
שאלות נפוצות

אילו חלונות מומלצים להתקנה בסמוך לרחוב סואן?
על מנת למנוע את רעש הרחוב הסואן, מומלץ להתקין חלונות בעלי זכוכית בידודית (Double Glazing). ייעוד חלון זה לבודד אקוסטית ותרמית את החלל הפנימי במבנה מסביבתו החיצונית. החלון עשוי, למעשה, משתי שכבות זכוכית כאשר האחת מונעת כניסת חום מבחוץ והשנייה מונעת יציאת אוויר קר. במרווח בין הזכוכיות בין הזכוכיות מוחדר מילוי של גז ארגון המסייע בבידוד אקוסטי ותרמי טוב יותר.

מהם החלונות המומלצים לבנייה ירוקה?
בנייה ירוקה שמה דגש על שימוש במשאבים טבעיים קיימים (כמו למשל: אור השמש, איזון של טמפרטורה ועוד), תוך הימנעות ומזעור הפגיעה בסביבה הטבעית. שימוש בחלונות גדולים המכניסים אור ויוצרים סירקולציות אוויר בבית, הם החלונות המומלצים לבניה ירוקה, תוך התחשבות ותכנון של חלונות עם בידוד תרמי ואקוסטי, המשלבים זכוכית בידודית או זכוכית Low-E, המסייעת גם בהפחתת קרינת UV ו-IR.

מהם החלונות המומלצים להתקנה במטבח?
חלונות מטבח המתוכננים מעל השיש צריכים להכניס אור ואוויר. כמו כן, עליהם לסייע בניצול מקסימאלי של חלל המטבח ולכן מומלץ להתקין במטבח חלונות הזזה שאינם מגבילים בתנועה.

האם עבור חלונות זכוכית מיוחדים צריך להתאים חומרי ניקוי?
ברשתות הגדולות ובחנויות לחומרי ניקוי קיים מגוון מוצרים לניקוי זכוכית והברקת חלונות. לרוב, אין צורך ברכישת מוצרי ניקוי מיוחדים, אך בעת ההתקנה כדאי לשאול ולקבל הסבר אודות תחזוקת הזכוכית והחלון.

האם כל החלונות בבית צריכים להיות בעלי דגם זהה?
חלונות תורמים לעיצוב הבית הן בהיבט הפנימי והן בהיבט החיצוני. אין הכרח שכלל החלונות יהיו זהים, אך רצוי שתהיה בניהם התאמה. מומלץ לבחור 2-4 דגמים של חלונות בעלות אותו רעיון עיצובי ואותם לשלב בבית, בהתאם לצורך ולגודל החלל. ניתן לקבל מידע וייעוץ באולם תצוגת החלונות של חברת חלונית.

אילו דלתות מומלצות עבור אנשים בעלי נכות או מוגבלות?
כאשר מדובר בהתקנת דלתות בבית פרטי, מומלץ להתקין דלתות עם מנגנון פתיחה כפול של דחיפה ומשיכה או דלתות הזזה הבנויות על מסילה ונפתחות לצד. כאשר מדובר בהתקנת דלתות במבני ציבור, מוסדות או משרדים בעלי נגישות לנכים, מומלץ להתקין דלתות הזזה אוטומטיות, הנפתחות לצד אחד או לשני הצדדים באמצעות חיישני תנועה.

האם קיימות דלתות זכוכית לא שקופות?
ניתן לשלב בפרופיל החלון או הדלת זכוכית חלבית או זכוכית אורנמטית המגוונת בצבע או במרקם ובאופן זה למנוע את שקיפות הזכוכית. כמו כן, הזכוכית יכולה להיות אטומה לחלוטין מבחינת שקיפות או אטומה חלקית, באמצעות טשטוש, צבעוניות, צריבת עיטורים, הזרקת חול ועיצובים מגוונים נוספים.

האם מומלץ להתקין דלתות זכוכית כדלתות פנים?
דלתות זכוכית מוסיפות לעיצוב הכללי של חלל הבית והמשרד. כיום קיימים מוצרי זכוכית מתקדמים המשמרים את אורך חיי הזכוכית ונותנים פתרונות בטיחותיים, אקוסטיים ותרמיים המייחדים אותה והופכים אותה לפופולארית ביותר. ניתן לבחור מגוון סוגי זכוכיות המתאימות להתקנה כדלתות פנים.

האם מילוי גז ארגון בין זכוכיות החלון הוא מסוכן?
התקנה של חלונות בידודית (Double Glazing) כוללת מילוי גז ארגון במרווח בין הזכוכיות במטרה למנוע הצטברות לחות וליצור בידוד אקוסטי משופר. גז ארגון הוא גז אינרטי שאינו מגיב כימית בתנאים של חום וקור, אינו דליק ואינו רעיל. על אף היותו גז חסר צבע, ריח או גירוי, מינונו הנמוך במילוי חלל אטום לחלוטין אינו מהווה סכנה ממשית.

 

יש לכם שאלה נוספת?
צוות חלונית ישמח לעמוד לשירותכם לייעץ ולהציע לכם פתרונות בידוד ואיטום מתקדמים - לפרטים צור קשר

 

 
 
חלונית מוצרים
דיגידם בניית אתרים בניית אתרים כתובתנו: דוד הראובני 16 גבעת שאול, ירושלים
SEO Powerd by x314.com